ROOT

Pliki do pobrania (MS Word):

1) KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH DLA KANDYDATÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O ZATRUDNIENIE W BIAŁOŁĘCKIM OŚRODKU SPORTU W WARSZAWIE

2) ZAŁĄCZNIK NR 1 DO OFERTY PRACY - OŚWIADCZENIE

3) ZAŁĄCZNIK NR 2 DO OFERTY PRACY - OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODNA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 

Zapytanie ofertowe na prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych na pływalni Białołęckiego Ośrodka Sportu w ramach programu „Senior starszy sprawniejszy 2022 r.

Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2022

Białołęcki Ośrodek Sportu, z siedzibą przy ul. Światowida 56, 03-144 Warszawa przesyła Zapytanie ofertowe na zamówienie wyłączone z obowiązku stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych na :

  • Zadanie nr 1 - prowadzenie zajęć aqua aerobiku na pływalni Białołęckiego Ośrodka Sportu w 2022 r.; 
  • Zadanie nr 2 - prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych na pływalni Białołęckiego Ośrodka Sportu w ramach programu „Senior starszy sprawniejszy 2022 r.
  • Zadanie nr 3 - prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych w hali sportowej Białołęckiego Ośrodka Sportu w ramach programu „Senior starszy sprawniejszy 2022 r.

Zapytanie ofertowe: Dostawa 15 tys. litrów oleju opałowego odpowiadającego wymaganiom jakościowym wg Polskiej Normy PN-C-96024 gatunek L1 do obiektów Białołęckiego Ośrodka Sportu.

Zapytanie ofertowe: Dostawa artykułów biurowych do Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie przy ul. Światowida 56

Podkategorie

Prosimy o śledzenie ogłoszenia do momentu składania ofert z uwagi na możliwość pojawienia się zmian w treści ogłoszenia (np. odpowiedzi na pytania oferentów)

COM_CONTENT_READ_MOREZamówienia publiczne

Na tej stronie znajdują się informacje o aktualnie prowadzonym naborze pracowniczym do Białołęckiego Ośrodka Sportu.

COM_CONTENT_READ_MOREPraca

W dziale Organizacja znajdują się informacje o strukturze organizacyjnej Przykładowej Instytucji, organach zarządzających, ich składzie i kompetencjach oraz o działach i komórkach organizacyjnych Przykładowej Instytucji.

COM_CONTENT_READ_MOREOrganizacja

W tym dziale znajdą Państwo ogólne informacje o Biuletynie Informacji Publicznej, pomocne instrukcje oraz dane kontaktowe administratorów i redaktorów BIP.

COM_CONTENT_READ_MOREO BIP

W tym dziale znajdują się szczegółowe omówienia zasad dostępu do informacji publicznej oraz przepisy prawne regulujące  udostępnianie informacji publicznych.

COM_CONTENT_READ_MOREO informacji publicznej

Na tej stronie znajdują się odnośniki do informacji, które mogą pomóc w korzystaniu z Biuletynu Informacji Publicznej Przykładowej Instytucji.

COM_CONTENT_READ_MOREPomoc BIP

W tym dziale znajdą Państwo informacje o administratorach i redaktorach Biuletynu Informacji Publicznej Przykładowej Instytucji.

COM_CONTENT_READ_MORERedakcja BIP